В рамките на Националната програма „От връстници за връстници“ в 10. В клас се проведе занятие на тема „Запазване на идентичността“, организирано от председателя на Общинския съвет по наркотични вещества г-жа Станислава Петрова. По време на срещата учениците дискутираха значението на личната идентичност, влиянието на средата върху младите хора и важността на това всеки да съхрани своята индивидуалност и ценности. Чрез интерактивни дейности и разговори те показаха активност и ангажираност по темата.