УЧАСТИЕ В РазГРАДСКИ ИГРИ НА ОТКРИТО

По покана на г-жа Диана Господинова - секретар на Местната комисия за борба срещу противообществе...

УЧАСТИЕ В КУЛИНАРЕН ФЕСТИВАЛ

На 08.06.24г. се проведе Трети кулинарен фестивал  в с. Осенец . Учениците на ПГИ ‘‘Робе...

ДОБРОВОЛЦИ НА ОБУЧЕНИЕ

Наши ученици доброволци към ОБСНВ и ПИЦ Разград се включиха в двудневен ролеви тренинг на тема: "...

„По стъпките на Таньо войвода“

       За пръв път ученици от ПГИ „Робер Шуман“ участваха в Националния ...

ВТОРИ ЮНИ

Учениците от осми клас отдадоха почит към паметта на Христо Ботев и загиналите за свободата на Бъ...

  • УЧАСТИЕ В РазГРАДСКИ ИГРИ НА ОТКРИТО

    Събота, 15 Юни 2024 20:57
  • УЧАСТИЕ В КУЛИНАРЕН ФЕСТИВАЛ

    Четвъртък, 13 Юни 2024 19:28
  • ДОБРОВОЛЦИ НА ОБУЧЕНИЕ

    Вторник, 11 Юни 2024 18:27
  • „По стъпките на Таньо войвода“

    Вторник, 04 Юни 2024 18:48
  • ВТОРИ ЮНИ

    Неделя, 02 Юни 2024 14:21
Понеделник, 22 Май 2023 19:14

ДЕН НА СПОРТА

 Днес е празник на спорта в гимназията. Бъдещите икономисти показаха и завидни спортни умения. Дворът се огласи от спортсменските възгласи на момичетата и момчетата, а преподавателите бяха достойни техни партньори и конкуренти.

 Истинско забавление бяха игрите хвърляне на топка и рингове в цел. А спортните дисциплини спринтово бягане, скок дължина от място, стрелба в баскетболен кош от пет позиции и волейбол имаха състезателен характер.

 

Ето и класирането:

 

БАСКЕТБОЛ – СТРЕЛБА

юноши                                                                девойки

1. Хюсеин – 9в клас                          1. Мерал – 10г клас

2. Мустафа – 9б клас                        2. Нейлин – 9в клас

3. Светлозар– 8в клас                      3. Лилия – 9в клас 

         

 

30 МЕТРА ГЛАДКО БЯГАНЕ

     юноши                                                            девойки

1. Мерт – 11в клас                              1. Мерал – 10г клас

2. Теоман – 11в клас                         2. Емилия – 10а клас

3. Хюсеин – 8а клас                         3. Джансу – 11в клас

 

 

СКОК ДЪЛЖИНА ОТ МЯСТО

    юноши                                                              девойки

1. Теоман – 11в клас                            1. Цветилена – 9в клас

2. Ерен – 11в клас                                2. Лилия – 9в клас

3. Никола-Петър – 10а клас             3. Виктория – 10а клас

 

ВОЛЕЙБОЛ

     юноши                                                          девойки

1. Младите тигри                                 1. Тигриците

2. Острово Пауър                                 2.Отбор без име

 

 

В спортните дисциплини активно участие взеха и младите преподаватели Т. Язаджиев, Ст. Димитров и П. Христов и В. Димитрова и М. Христова, които постигнаха забележителни резултати и бяха достойни конкуренти на учениците.

 

 

СПОРТЪТ Е ЗДРАВЕ!

 

Прочетена 968 пъти