УЧАСТИЕ В РазГРАДСКИ ИГРИ НА ОТКРИТО

По покана на г-жа Диана Господинова - секретар на Местната комисия за борба срещу противообществе...

УЧАСТИЕ В КУЛИНАРЕН ФЕСТИВАЛ

На 08.06.24г. се проведе Трети кулинарен фестивал  в с. Осенец . Учениците на ПГИ ‘‘Робе...

ДОБРОВОЛЦИ НА ОБУЧЕНИЕ

Наши ученици доброволци към ОБСНВ и ПИЦ Разград се включиха в двудневен ролеви тренинг на тема: "...

„По стъпките на Таньо войвода“

       За пръв път ученици от ПГИ „Робер Шуман“ участваха в Националния ...

ВТОРИ ЮНИ

Учениците от осми клас отдадоха почит към паметта на Христо Ботев и загиналите за свободата на Бъ...

  • УЧАСТИЕ В РазГРАДСКИ ИГРИ НА ОТКРИТО

    Събота, 15 Юни 2024 20:57
  • УЧАСТИЕ В КУЛИНАРЕН ФЕСТИВАЛ

    Четвъртък, 13 Юни 2024 19:28
  • ДОБРОВОЛЦИ НА ОБУЧЕНИЕ

    Вторник, 11 Юни 2024 18:27
  • „По стъпките на Таньо войвода“

    Вторник, 04 Юни 2024 18:48
  • ВТОРИ ЮНИ

    Неделя, 02 Юни 2024 14:21
Сряда, 15 Юни 2022 16:43

ЗДРАВ ДУХ В ЗДРАВО ТЯЛО!

Написана от 
Оценете
(0 гласа)

Тази мъдрост учениците от ПГИ „Робер Шуман“ доказаха на практика на 15.06.2022 г.

Дворът се огласи от спортсменските възгласи на момичетата и момчетата, а преподавателите бяха достойни техни партньори и конкуренти.

Истинско забавление бяха игрите волейбол, баскетбол, футбол, петанк, федербал, хвърляне на топка в цел. Част от дисциплините имаха състезателен характер. Ето и класирането:

БАСКЕТБОЛ – СТРЕЛБА

юноши                                                                девойки

1. Стефан – 9б клас                         1. Мерал – 9г клас

2. Павел – 9а клас                            2. Станка – 8в клас

3. Ерай – 8б клас                              3. Светослава – 8а клас           

 

30 МЕТРА ГЛАДКО БЯГАНЕ

     юноши                                                            девойки

1. Алпер – 11б клас                          1. Мерве – 9в клас

2. Алпер – 11д клас                         2. Емилия – 9а клас

3. Хюсеин – 8в клас                       3. Неделина – 9а клас

В тази дисциплина активно участие взеха и младите преподаватели Т. Язаджиев, Ст. Димитров и С. Яхов, които постигнаха забележителни състезателни времена и бяха достойни конкуренти на учениците.

 

СКОК ДЪЛЖИНА ОТ МЯСТО

юноши                                                                девойки

1. Алпер – 11б клас                            1. Виктория – 9а клас

2. Денис – 8а клас                             2. Светослава – 8а клас

3. Ерен – 10в клас                             3. Неделина – 9а клас

 

СПОРТЪТ Е ЗДРАВЕ!

 

 

 
Прочетена 1355 пъти Последно променена в Сряда, 15 Юни 2022 17:29