Ученици доброволци от нашата гимназия взеха участие в Националната доброволческа академия „Лято без риск“, организирана от ОБСНВ и ПИЦ - Разград, която се проведе в гр. Варна. В рамките на събитието учениците обмениха опит с доброволци от цялата страна и участваха в обучения, насочени към превенция на рисковото поведение.
Гордеем се с активното участие на нашите ученици и с ангажираността, която показват в работата в полза на общността!